Wyjazdowy remis w sparingu z Chojniczanką

Po trzech wygranych z rzędu, tym razem zremisowaliśmy bezbramkowo w sparingu  z ligowym rywalem – Chojniczanką. Spotkanie kontrolne rozegrane zostało w Chojnicach na sztucznym boisku na Modraku. W strugach padającego deszczu obie drużyny walczyły głównie w środkowej strefie boiska i nie stworzyły sobie zbyt wielu klarownych okazji na zdobycie gola.

Najbliżej zwycięskiej bramki byliśmy w I połowie, gdy po dośrodkowaniu ze skrzydła testowanego zawodnika, nabiegający na piłkę Michał Biskup został uprzedzony przez interweniującego ofiarnie obrońcę Chojniczanki, co mogło zakończyć się dla nas bramką samobójczą. Już za dwa tygodnie czeka nas w II lidze wyjazdowy pojedynek rewanżowy z Polonią Bytom, natomiast za tydzień, w sobotę 17 lutego o godz. 13:30, rozegramy w Stężycy ostatni sparing z liderem III ligi – Świtem Skolwin.

10 lutego 2024, godz. 12:00 – Chojnice (boisko Modrak)
Chojniczanka Chojnice – Radunia Stężyca 0:0

Radunia: Kacper Tułowiecki (46 Adrian Odyjewski) – Hubert Zwoźny (70 Jan Furman), Łukasz Bogusławski (46 Tomasz Dejewski), zawodnik testowany (46 Dmytro Baszłaj), Jonatan Straus (60 Adam Płotka), Jakub Kwiatkowski (70 Dominik Stolc), Bartłomiej Kasprzak (46 zawodnik testowany), Paweł Czajkowski (60 Bartosz Bartkowiak), Danu Spătaru (46 Wojciech Łuczak), Michał Biskup (60 Wojciech Słomka), zawodnik testowany (60 Patryk Mularczyk).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *