Kaszubskie Kanarki “rozdziobały” lidera w Siedlcach!

W piłce nożnej niemożliwe nie istnieje! W meczu na szczycie Raduniacy rozgromili na wyjeździe lidera tabeli II ligi – Pogoń Siedlce aż 3:0. W pierwszej połowie na prowadzenie wyprowadził nas nieco szczęśliwie (rykoszet) i przy dużej pomocy młodzieżowego bramkarza gospodarzy –  Wojciech Łuczak. Po przerwie ponownie z lekką pomocą golkipera Pogoni (kolejny rykoszet), podwyższył uderzeniem z ok 25. metra  Chorwat – Mateja Mršić, a końcowy rezultat ustalił strzałem z  pola karnego rezerwowy Mateusz Kuzimski, który wykorzystał ładną asystę z pierwszej piłki chorwackiego pomocnika.

Pogoń Siedlce – Radunia Stężyca 0:3 (0:1)
0:1 – Wojciech Łuczak 27 min.
0:2 – Matej Mršić 50 min.
0:3 – Mateusz Kuzimski 75 min.

Pogoń: 1. Jakub Burek – 21. Titas Milašius (46, 91. Tomasz Walczak), 4. Przemysław Misiak, 14. Dawid Burka, 31. Ernest Dzięcioł, 10. Krystian Miś (70, 20. Cezary Bujalski) – 55. Meik Karwot (63, 9. Damian Nowak), 16. Jakub Sinior (58, 43. Lukáš Hrnčiar), 7. Damian Szuprytowski – 18. Piotr Pyrdoł, 56. Cezary Demianiuk.

Radunia: 1. Kacper Tułowiecki – 37. Hubert Zwoźny (51, 3. Tomasz Dejewski), 93. Łukasz Bogusławski (67, 2. Dmytro Baszłaj), 44. Roko Kurtović, 19. Jakub Kwiatkowski – 27. Matej Mršić, 4. Paweł Czajkowski, 33. Bartłomiej Kasprzak, 23. Wojciech Zieliński (89, 16. Jan Furman), 77. Wojciech Słomka (89, 35. Grzegorz Gulczyński) – 8. Wojciech Łuczak (46, 7. Mateusz Kuzimski).

Żółte kartki: Karwot, Misiak – Zieliński, Czajkowski, Słomka. Sędziował: Radosław Trochimiuk (Ciechanów).