Akademia

Junior starszy A1 (2003/04)

Trener: Radosław GAC

 

Bramkarze:  Steinka Paweł.

Obrońcy: Gruchała Seweryn, Katewicz Szymon, Kropidłowski Sebastian, Marcholewski Łukasz, Richert Łukasz, Strus Łukasz, Westfal Kacper, Wojtołowicz Adrian.

Pomocnicy: Gołuński Wiktor, Gontarz Paweł, Hinca Oskar, Juński Mateusz, Kudelski Paweł, Mering Mateusz, Sidor Maciej, Wilma Przemysł, Zieliński Igor.

Napastnicy:  Lademan Dawid, Lingman Piotr.

 

 

Junior młodszy B1 (2005)

Trener: Oliwier SIDOR

 

Bramkarze: Oliwier Libera, Paweł Kulaszewicz, Wiktor Zaborowski.

Obrońcy:  Igor Bąkowski, Karol Bystroń, Alan Duzowski, Filip Lipka, Oliwier Literski, Marcel Rybicki, Konrad Słowiński, Wiktor Wilk, Patryk Żeleźnik.

Pomocnicy: Dawid Głyżewski, Wojciech Jakubik, Maciej Kobiela, Szymon Kryszewski, Mikołaj Pstrąg, Piotr Szewczyk, Szymon Szulc, Mateusz Treder,

Napastnicy: Dominik Cyman, Adrian Tomala

 

 

Junior młodszy B2 (2006)
Trener: Karol CEGŁOWSKI

 

Bramkarze: Adamowicz Jakub, Karbowiak Kacper, Stankiewicz Paweł.

Obrońcy: Karczewski Jakub, Mielewczyk Igor, Treder Szymon, Wyka Jakub, Wysiecki Jan, Zimnowłocki Stanisław.

Pomocnicy: Brzeziński Kamil, Kowaluk Kacper, Litwin Dawid,Regliński Nikodem, Riegiel Cyprian, Sondej Dawid, Szczęsny Oliwier, Zwara Dominik

Napastnicy: Maliszewski Mateusz.

 

 

Trampkarz C2 (2008)

Trener: Michał DRZYMAŁA

 

Bramkarze: Mielewczyk Wiktor, Penkowski Jakub.

Obrońcy: Jędrzejczyk Mikołaj, Jóskowski Jakub, Naczk Wiktor, Orlikowski Nikodem, Pioch Daniel, Piankowski Nikodem, Węsierski Alan, Zając Nikodem.

Pomocnicy: Czoska Kevin, Disk Oliwier, Gdaniec Adam, Hirsz Kacper, Kobiela Kacper, Labuda Bartosz, Lepak Jakub, Regliński Krystian,

Napastnicy: Kukliński Igor, Jagiełło Nikodem, Sikorski Norbert.

 

Młodzik D1 (2009)

Trener: Mateusz ZARACH

 

Bramkarze: Dominika Lemańczyk, Hubert Renke,

Obrońcy: Piotr Felskowski, Milan Kirschen,  Jan Kobiela,Paweł Mielewczyk,  Dawid Mruk, Marcel Puzdrowski, Sebastian Reiter, Maciej Zaborowski,

Pomocnicy: Jakub Deik, Filip Gabryel, Krystian Regliński, Jan Jaszul, Filip Synak, Maks Szychalewski, Michał Jakubek , Szymon Kopczyński,

Napastnicy: Paweł Felskowski, Szymon Goll, Dawid Gruba, Przemysław Reiter,

 

 

Młodzik D2 (2010)

Trener: Zbigniew LITWIN

 

Bramkarze: Tomasz Jarzębiński, Wiktor Pawłowski.

Obrońcy: Ksawery Hirsz, Aleksander Jasnoch, Jan Kobiela, Wojciech Kuchta, Aleksander Mach, Damian Wrycza, Maciej Zaborowski.

Pomocnicy: Jakub Dorau, Hubert Erdmann, Oliwier Grabowski, Marcel Mach, Aleksander Markowicz, Maximilian Modrzewski, Dominik Pawłowski, Bartosz Pipiórka, Mikołaj Pobłocki, Nikodem Wendt.

Napastnicy: Mateusz Goll, Maksymilian Markowicz, Bartosz Szybowski.

 

 

Orlik E1 (2011)

Trener: Jan TUROWSKI

 

(bez podziału na pozycję)

Bączkowski Hubert, Dmochowski Wojciech, Dolny Aleks, Dzionk Robert, Erdmann Hubert, Gawin Dawid, Goll Mateusz, Grabowski Oliwier, Hinca Szymon, Jarzembiński Tomasz, Kaliski Kacper, Kąkol Kordian, Kiedrowski Maksymilian, Kozaczenko Dominik, Kuchta Tymoteusz, Lipkowski Dominik, Markowicz Aleksander, Michalak Antoni, Mielewczyk Piotr, Modrzewski Maksymilian, Piperski Filip, Piotr, Pobłocki Mikołaj, Runowski Rafał, Sadowski Antoni, Sominka Aleksander, Stankowski Filip, Szafarewicz Wiktor, Trela Paweł, Wrycza Damian, Zając Jakub, Zaborski Ignacy.

 

sponsorzy

sponsor


Partner


Partner techniczny


Partner medialny