Pierwszy trening Raduni

26 zawodników, w tym 9. młodzieżowców, uczestniczyło w pierwszym w tym roku treningu Raduni Stężyca. Indywidualnie trenował tylko Tomasz Dejewski, który wraca do zdrowia po zabiegu, który przeszedł na początku grudnia. W I zajęciach udział wzięli także młodzi piłkarze rezerw: Aleksander Reclaw (rocznik 2007), Dominik Stolc (2006) i Kacper Lejk (2007).

W kadrze nie ma już Macieja Dampca i Andrzeja Kaszuby, którzy rozwiązali kontrakty z kaszubskimi Kanarkami, natomiast Szymon Nowicki trenował z drużyną rezerw u trenera Dawida Klawikowskiego.  W czwartek (11.01) zespół przejdzie testy na AWFiS w Gdańsku-Olivie, a w piątek w Stężycy  (12.01) piłkarze będą mieli badania krwi oraz odbędą się testy motoryczne.

W najbliższą sobotę drużyna Szymona Hartmana zagra sparing wewnętrzny na sztucznym boisku w Stężycy. Natomiast w przyszły piątek (19.01), o godz. 12:00 zagramy w Gdańsku-Wrzeszczu na Traugutta, grę kontrolną z I-ligową Lechią Gdańsk. Poznaliśmy także ostatniego sparingpartnera, którym będzie na tydzień przed ligą lider 2. grupy III ligi – Świt Skolwin.

Kadra Raduni na pierwszym treningu:

Bramkarze: Kacper Tułowiecki, Konrad Syldatk, Adrian Odyjewski.

Obrońcy: Dmytro Baszłaj, Tomasz Dejewski, Jonatan Straus, Filip Lipka, Adam Płotka, Adrian Rajski, Hubert Zwoźny, Łukasz Bogusławski, Kacper Lejk.

Pomocnicy: Paweł Czajkowski, Wojciech Łuczak, Bartosz Bartkowiak, Patryk Mularczyk, Jan Furman, Nikodem Potrac, Dan Spătaru, Bartłomiej Kasprzak, Wojciech Słomka, Jakub Kwiatkowski Aleksander Reclaw, Dominik Stolc.

Napastnicy: Mateusz Kuzimski, Michał Biskup.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *