Kotwica minimalnie lepsza w drugim sparingu

Mimo prowadzenia do przerwy, drugi sparing kończymy porażką 1:2 (1:0) z naszym ligowym rywalem Kotwicą Kołobrzeg. Strzelcem gola dla Raduni był w pierwszej połowie Wojciech Łuczak, który w 38. minucie gry skorzystał z dokładnego dośrodkowania Nikodema Potraca z lewej flanki i z bliska, z pierwszej piłki, pokonał Garstkiewicza w bramce gości.

Po zmianie stron podopieczni trenera Macieja Bartoszka w niecałe 10 minut wyszli na prowadzenie. Najpierw Tomasz Kaczmarek po indywidualnym rajdzie lewą stroną boiska, zbyt łatwo ograł testowanego młodzieżowca i sprzed pola karnego, tuż przy słupku pokonał bezradnego Adriana Odyjewskiego. Następnie testowany piłkarz z Kołobrzegu uderzył również sprzed 16-tki i trafił także przy samym słupku naszej bramki.

Radunia Stężyca – Kotwica Kołobrzeg 1:2 (1:0)
0:1 – Wojciech Łuczak 38 min.
1:1 – Tomasz Kaczmarek 57 min.
1:2 – zawodnik testowany 65 min

Radunia (I połowa): Kacper Tułowiecki, zawodnik testowany I, Tomasz Dejewski, Maciej Dampc, Jonatan Straus, Paweł Czajkowski, Bartłomiej Kasprzak, Wojciech Łuczak, Wojciech Słomka, Nikodem Potrac, Mateusz Kuzimski.

(II połowa): Adrian Odyjewski, zawodnik testowany I (65′ zawodnik testowany II), Tomasz Dejewski, Łukasz Bogusławski, Jonatan Straus, Dmytro Baszłaj, Patryk Mularczyk, Bartosz Bartkowiak, Wojciech Słomka, Szymon Nowicki, Michał Biskup.