Plan przygotowań i sparingów Raduni

W ramach letniego okresu przygotowawczego Radunia Stężyca rozegra cztery mecze sparingowe. Po raz pierwszy po krótkich urlopach podopieczni trenera Szymona Hartmana spotkają się we wtorek 20 czerwca. Następnego dnia odbędą się badania medyczne i testy motoryczne. Przygotowania do nowego sezonu odbędą się na własnych obiektach. Dwa sparingi zagramy także w Gniewinie.

Już po tygodniu wstępnych treningów, kaszubskie Kanarki czeka pierwszy wymagający rywal w grze kontrolnej. Rywalem zielono-żółto-niebieskich będzie ekstraklasowy Piast Gliwice, który w tym czasie będzie przebywał w ośrodku w Gniewinie.  Po 3. dniach czeka nas starcie z dobrym znajomym z rozgrywek eWinner 2. Ligi – Kotwicą Kołobrzeg, która zawita na Arenę Radunia.

W sobotę 8 lipca ponownie pojedziemy do Gniewina, aby zmierzyć się tam z I-ligową Arką Gdynia, a na tydzień przed nowymi rozgrywkami zakończymy sprawdziany meczem u siebie z lokalnym rywalem III-ligową Cartusią Kartuzy, która obchodzi swoje 100-lecie istnienia. Natomiast II-ligowy sezon 2023/24 zainaugurujemy w weekend 22/23 lipca.

Plan przygotowań i sparingów Raduni:

20 czerwca – I trening
21 czerwca – badania medyczne i testy motoryczne
28 czerwca – Piast Gliwice (w Gniewinie)
1 lipca – Kotwica Kołobrzeg (w Stężycy)
8 lipca – Arka Gdynia (w Gniewinie)
15 lipca – Cartusia Kartuzy (w Stężycy)
22/23 lipca – I kolejka sezonu 2023/24

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *