Trener Hartman na dłużej w Raduni

Trener Szymon Hartman przedłużył swój kontrakt z kaszubskimi Kanarkami na sezon 2023/24. Jednocześnie trwają ustalenia i negocjacje z pozostałymi członkami sztabu szkoleniowego Raduni. 44-letni szkoleniowiec prowadził juniorów starszych Raduni oraz jednocześnie był także asystentem selekcjonera reprezentacji Polski do lat 15 – Dariusza Gęsiora.

Trener Hartman urodził się w Morągu i tam zaczynał karierę piłkarską, w miejscowym Huraganie. Pod koniec lat 90. trafił do Arki Gdynia. Na boiskach reprezentował także barwy: Kaszubii Kościerzyna, Gedanii Gdańsk, Cartusii Kartuzy, GKS Luzino, Zatoki Puck i Bałtyku Gdynia.

Szymon Hartman ukończył gdańską AWFiS i legitymuje się dyplomem UEFA A. W karierze szkoleniowej oprócz asystowania trenerowi Gęsiorowi w reprezentacjach kraju U-17 i U-15 prowadził także samodzielnie juniorów starszych Arki  oraz seniorskie zespoły Bałtyku i Orkanu Rumia. Gratulacje trenerze, dziękujemy za utrzymanie zielono-żółto-niebieskich na szczeblu centralnym i życzymy sukcesów w nadchodzącym sezonie 2023/24!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *