Porażka na Arenie Lublin

W meczu 31. kolejki eWinner 2. Ligi po raz pierwszy w historii przegrywamy z Motorem Lublin. Gospodarze prowadzili po pół godzinie gry już 2:0, po bramkach: Michał Króla i Piotra Ceglarza. Po przerwie Motorowcy podwyższyli swoje prowadzenie po golu z bliska Kacpra Wełniaka, a honorową bramkę dla  Raduni w 79. minucie strzelił Brazylijczyk Eduardo Soares. Trwa fatalna kaszubskich Kanarków, które nie wygrały już 6 meczów z rzędu!

13 maja 2023, godz. 17:00 – Arena Lublin.

Motor Lublin – Radunia Stężyca 3:1 (2:0)
1:0 – Michał Król 10 min.
2:0 – Piotr Ceglarz 29 min.
3:0 – Kacper Wełniak 76 min.
3:1 – Eduardo Soares 79 min.

Motor: 53. Łukasz Budziłek – 17. Filip Wójcik, 4. Przemysław Szarek, 21. Sebastian Rudol, 24. Filip Luberecki (84, 7. Mariusz Rybicki) – 26. Michał Król (74, 22. Kamil Wojtkowski), 55. Marcel Gąsior (67, 34. Wojciech Reiman), 73. Jakub Lis, 10. Rafał Król, 77. Piotr Ceglarz (67, 15. Jakub Staszak) – 19. Kacper Wełniak (84, 27. Dawid Kasprzyk).

Radunia: 12. Kacper Czajkowski – 21. Szymon Nowicki, 3. Tomasz Dejewski, 23. Maciej Dampc, 6. Rafał Kosznik (51, 8. Sebastian Deja) – 19. Ednilson Furtado (78, 20. Marcel Górski), 13. Dmytro Prichna, 18. Eduardo Soares, 10. Radosław Stępień (61, 77. Wojciech Łuczak), 16. Jan Furman (51, 14. Bartosz Zynek) – 7. Cezary Sauczek.

Żółte kartki: Rybicki – Eduardo Soares, Zynek, Łuczak, Deja. Sędziował: Kornel Paszkiewicz (Wrocław).