Po Walnym, Radunia ma nowy Zarząd i nowego Prezesa

W dniu 23 lutego, w sali widowiskowej Gminnej Biblioteki Publicznej w Stężycy odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Klubu Sportowego Radunia Stężyca. W zebraniu uczestniczyło 74 członków. Podczas Walnego podsumowano 4-letnią kadencję ustępującego Zarządu, w trakcie której Radunia zanotowała historyczne sukcesy w postaci: awansu na szczebel centralny, do eWinner 2. Ligi, uczestnictwa w przegranym dopiero w dogrywce meczu barażowym z Ruchem Chorzów oraz zakwalifikowanie się po raz pierwszy w historii do 1/16 finału Pucharu Polski i derbowy pojedynek w nim z Lechią Gdańsk.

Podjęto także kilka uchwał, m.in. o zatwierdzeniu sprawozdania finansowego, udzieleniu absolutorium ustępującemu Zarządowi oraz o zmianie klubowego Statutu. Kulminacyjnym punktem w porządku obrad było tajne głosowanie nad 8. zgłoszonymi kandydaturami do Zarządu. Komisja skrótacyjna po przeliczeniu 71. ważnych i 1. nieważnego głosu  zatwierdziła 5 członków z największą liczbą głosów, którzy chwilę później zebrali się na pierwszym posiedzeniu, gdzie ukonstytuował się nowy Zarząd w składzie:

Dawid KLAWIKOWSKI – Prezes
Halina GĘBIŚ – wiceprezes
Kazimierz MEJER – wiceprezes
Józef GAŃSKI – skarbnik
Alicja SADOWSKA – członek Zarządu.

Nowymi osobami w tym gronie są Dawid Klawikowski oraz Alicja Sadowska. Kolejna uchwała dotyczyła powołania nowej Komisji Rewizyjnej, w skład której weszli:

Zenon ZIEGERT – Przewodniczący
Łukasz ZASADA – zastępca przewodniczącego
Andrzej JUŃSKI – sekretarz.

Wszystkim członkom zarówno nowego Zarządu, jak i Komisji Rewizyjnej – życzymy równie owocnej i obfitującej w sportowe sukcesy kadencji, jak ich poprzednikom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *