[Sparing #3] Radunia znowu strzela 4 bramki

W trzecim sparingu z rzędu strzelamy 4 bramki i wygrywamy wysoko z beniaminkiem III-ligi – Stolemem Gniewino. W środku zimowego zgrupowania w COS w Cetniewie, trener Sebastian Letniowski zadysponował dwa różne składy. W meczu kontrolnym z lokalnym rywalem zagrało w sumie 5 młodych zawodników z rezerw oraz z SMS Stężyca, dodatkowo w II połowie pokazał się także testowany stoper z IV ligi.

Pomimo dużego zmęczenia pracą wykonaną na obozie, przez całe spotkanie przewaga stężyckich “Kanarków” nie podlegała dyskusji. Pierwszy gol, to efekt składnej akcji oskrzydlającej i wyłożenie piłki przez Bartosza KuźniarskiegoJanuszowi Surdykowskiemu, który z bliska dopełnił tylko formalności.

Bramki numer 2 i 3, padły z ewidentnych rzutów karnych, skutecznie wyegzekwowanych przez odpowiednio: Wojciecha Łuczaka oraz Sebastiana Deję. W końcówce wynik spotkania ustalił Damian Szuprytowski, który w swoim stylu “zatańczył” z defensorami Stolema w polu karnym i uderzeniem przy krótkim słupku oszukał golkipera z Gniewina.

Goli w sparingu mogło być jeszcze więcej, ale tylko w II części gry Michał Miller nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem rywali, a na minutę przed końcem arbiter nie podyktował trzeciego karnego dla naszej drużyny. W Cetniewie pozostajemy do wtorku (08.03), kiedy to na zakończenie zimowego zgrupowania zagramy o godz. 11:00 z I-ligowym Stomilem Olsztyn.

3 lutego 2022, godz. 18:00 – COS OPO Cetniewo

Radunia Stężyca – Stolem Gniewino 4:0 (1:0)
1:0 – Janusz Surdykowski 19′
2:0 – Wojciech Łuczak 55′ (k)
3:0 – Sebastian Deja 78′ (k)
4:0 – Damian Szuprytowski 84′

Radunia (I połowa): Kacper Czajkowski – Jakub Witek, Przemysław Szur, Rafał Kosznik – Maciej Orłowski, Jakub Letniowski, Dmytro Baszłaj, Bartosz Kuźniarski, Radosław Stępień (35′ Wojciech Łuczak), Jakub Richert (30′ Adrian Rajski) – Janusz Surdykowski.

(II połowa): Kacper Czajkowski (68′ Kacper Tułowiecki) – zawodnik testowany, Sebastian Murawski, Fabian Kropidłowski – Kuba Lizakowski, Sebastian Deja, Filip Pawłowski, Wojciech Łuczak, Damian Szuprytowski, Adrian Rajski (68′ Aleksander Reclaw) – Michał Miller.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *