W pierwszym sparingu Jaguar niestraszny Raduni [video]

Po tygodniu od rozpoczęcia przygotowań Radunia Stężyca wygrała 4:2 z IV-ligowym Jaguarem Gdańsk. Bramki dla stężyckich Kanarków strzelili: Radosław Stępień, Dawid Retlewski, Nikodem Potrac oraz piłkarz testowany.

W drużynie trenera Sebastiana Letniowskiego w wyjściowym składzie wystąpiło 4. zawodników testowanych z niższych lig, z roczników 2001-2005. W II połowie zagrali także młodzi wychowankowie naszego SMS-u oraz z drużyny rezerw: Oskar Burzyński, Adrian Rajski, Filip Pawłowski i Adam Płotka.

Kolejny sparing zagramy za tydzień w sobotę (22.01) w Stężycy, a naszym rywalem będzie beniaminek III ligi – Zawisza Bydgoszcz.

15 stycznia 2022, godz. 11:00 – Arena Radunia

Radunia Stężyca – Jaguar Gdańsk 4:2 (3:1)

1:0 – Zawodnik testowany 18 min.
2:0 – Radosław Stępień 24 min.
3:0 – Dawid Retlewski 33 min
3:1 – ? 35′ min.
3:2 – ? 51′ min.
4:2 – Nikodem Potrac 53 min.

Radunia: (I połowa) Kacper Tułowiecki – zawodnik testowany, Sebastian Murawski, Rafał Kosznik – zawodnik testowany, Dmytro Bashlai, Radosław Stępień, zawodnik testowany, Wojciech Łuczak, zawodnik testowany – Dawid Retlewski.

(II połowa) Kacper Czajkowski – Oskar Burzyński, Przemysław Szur, zawodnik testowany – zawodnik testowany, Dmytro Baszłaj (60′ Adrian Rajski), zawodnik testowany (60′ Filip Pawłowski), Nikodem Potrac, Wojciech Łuczak (70′ Adam Płotka), zawodnik testowany (60′ Bartosz Kuźniarski) – Dawid Retlewski (70′ Michał Miller).