Zmiany w planie przygotowań i sparingów, pierwsze decyzje kadrowe

Przygotowania do rundy wiosennej eWinner 2. ligi rozpoczniemy nieco później, ubył nam też jeden sparingpartner. Trzech piłkarzy dostało wolną rękę w poszukiwaniu nowych klubów.

Zmiany w planie przygotowań i sparingów

W związku z wcześniejszym wylotem na zagraniczne zgrupowanie piłkarzy Lechii Gdańsk – niestety nie odbędzie się nasz sparing z przedstawicielem Ekstraklasy z Trójmiasta, planowany na 9 stycznia. W związku z powyższym trener Sebastian Letniowski zdecydował o przełożeniu z 4. na 7 stycznia pierwszego spotkania z drużyną po zimowej przerwie. W dniach 7-8 stycznia zespół Raduni przejdzie rutynowe badania i testy motoryczne. Naszym pierwszym rywalem w zimowych grach kontrolnych będzie 15.01 (sobota) drużyna Jaguara Gdańsk, a sparing rozpocznie się o godz. 11:00 na sztucznym boisku w Stężycy.

Aktualny plan sparingów możecie znaleźć tutaj: https://bit.ly/3smDwxS

Trzech zawodników na liście transferowej

Decyzją sztabu szkoleniowego wolną rękę w poszukiwaniu nowych klubów otrzymali: 28-letni bramkarz Michał Leszczyński, 28-letni pomocnik Wojciech Fadecki oraz 35-letni pomocnik Damian Piotrowski.

W rundzie jesiennej sezonu 2021/22 Leszczyński nie zagrał ani razu. Fadecki pojawił się na boisku 13 razy, w tym 6-krotnie w wyjściowym składzie (w sumie 570 minut) i zdobył gola w wygranym 2:0 wyjazdowym spotkaniu z GKS-em Bełchatów, a Piotrowski w 7. występach spędził na boisku 304 minuty i strzelił bramkę w zremisowanym w Pruszkowie 2:2 meczu ze Zniczem.

O kolejnych decyzjach kadrowych w naszym zespole, a także o ewentualnych zmianach w grach sparingowych będziemy Was informować na bieżąco.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *