Jesień 2023:

Kolejka 1 – 22/23 lipca 2023

Wisła Puławy – Chojniczanka Chojnice
Pogoń Siedlce – ŁKS II Łódź
GKS Jastrzębie – Stal Stalowa Wola
Stomil Olsztyn – Zagłębie II Lubin
KKS 1925 Kalisz – Radunia Stężyca
Hutnik Kraków – Skra Częstochowa
Olimpia Grudziądz – Sandecja Nowy Sącz
Kotwica Kołobrzeg – Polonia Bytom
Olimpia Elbląg – Lech II Poznań

Kolejka 2 – 29/30 lipca 2023

Chojniczanka Chojnice – Lech II Poznań
Kotwica Kołobrzeg – Olimpia Elbląg
Olimpia Grudziądz – Polonia Bytom
Skra Częstochowa – Sandecja Nowy Sącz
Radunia Stężyca – Hutnik Kraków
Zagłębie II Lubin – KKS 1925 Kalisz
GKS Jastrzębie  – Stomil Olsztyn
Pogoń Siedlce – Stal Stalowa Wola
Wisła Puławy – ŁKS II Łódź

Kolejka 3 – 5/6 sierpnia 2023

ŁKS II Łódź – Chojniczanka Chojnice
Stal Stalowa Wola – Wisła Puławy
Stomil Olsztyn – Pogoń Siedlce
KKS 1925 Kalisz – GKS Jastrzębie
Hutnik Kraków – Zagłębie II Lubin
Sandecja Nowy Sącz – Radunia Stężyca
Polonia Bytom – Skra Częstochowa
Olimpia Elbląg – Olimpia Grudziądz
Lech II Poznań – Kotwica Kołobrzeg

Kolejka 4 – 12/13 sierpnia 2023

Chojniczanka Chojnice – Kotwica Kołobrzeg
Olimpia Grudziądz – Lech II Poznań
Skra Częstochowa – Olimpia Elbląg
Radunia Stężyca – Polonia Bytom
Zagłębie II Lubin – Sandecja Nowy Sącz
GKS Jastrzębie – Hutnik Kraków
Pogoń Siedlce – KKS 1925 Kalisz
Wisła Puławy – Stomil Olsztyn
ŁKS II Łódź – Stal Stalowa Wola

Kolejka 5 – 19/20 sierpnia 2023

Stal Stalowa Wola – Chojniczanka Chojnice
Stomil Olsztyn – ŁKS II Łódź
KKS 1925 Kalisz – Wisła Puławy
Hutnik Kraków – Pogoń Siedlce
Sandecja Nowy Sącz – GKS Jastrzębie
Polonia Bytom – Zagłębie II Lubin
Olimpia Elbląg – Radunia Stężyca
Lech II Poznań – Skra Częstochowa
Kotwica Kołobrzeg – Olimpia Grudziądz

Kolejka 6 – 26/27 sierpnia 2023

Chojniczanka Chojnice – Olimpia Grudziądz
Skra Częstochowa – Kotwica Kołobrzeg
Radunia Stężyca – Lech II Poznań
Zagłębie II Lubin – Olimpia Elbląg
GKS Jastrzębie – Polonia Bytom
Pogoń Siedlce – Sandecja Nowy Sącz
Wisła Puławy – Hutnik Kraków
ŁKS II Łódź – KKS 1925 Kalisz
Stal Stalowa Wola – Stomil Olsztyn

Kolejka 7 – 2/3 września 2023

Stomil Olsztyn – Chojniczanka Chojnice
KKS 1925 Kalisz – Stal Stalowa Wola
Hutnik Kraków – ŁKS II Łódź
Sandecja Nowy Sącz – Wisła Puławy
Polonia Bytom – Pogoń Siedlce
Olimpia Elbląg – GKS Jastrzębie
Lech II Poznań – Zagłębie II Lubin
Kotwica Kołobrzeg – Radunia Stężyca
Olimpia Grudziądz – Skra Częstochowa

Kolejka 8 – 9/10 września 2023

Chojniczanka Chojnice – Skra Częstochowa
Radunia Stężyca – Olimpia Grudziądz
Zagłębie II Lubin – Kotwica Kołobrzeg
GKS Jastrzębie – Lech II Poznań
Pogoń Siedlce – Olimpia Elbląg
Wisła Puławy – Polonia Bytom
ŁKS II Łódź – Sandecja Nowy Sącz
Stal Stalowa Wola – Hutnik Kraków
Stomil Olsztyn – KKS 1925 Kalisz

Kolejka 9 – 16/17 września 2023

KKS 1925 Kalisz – Chojniczanka Chojnice
Hutnik Kraków – Stomil Olsztyn
Sandecja Nowy Sącz – Stal Stalowa Wola
Polonia Bytom – ŁKS II Łódź
Olimpia Elbląg – Wisła Puławy
Lech II Poznań – Pogoń Siedlce
Kotwica Kołobrzeg – GKS Jastrzębie
Olimpia Grudziądz – Zagłębie II Lubin
Skra Częstochowa – Radunia Stężyca

Kolejka 10 – 23/24 września 2023

Chojniczanka Chojnice – Radunia Stężyca
Zagłębie II Lubin – Skra Częstochowa
GKS Jastrzębie – Olimpia Grudziądz
Pogoń Siedlce – Kotwica Kołobrzeg
Wisła Puławy – Lech II Poznań
ŁKS II Łódź – Olimpia Elbląg
Stal Stalowa Wola – Polonia Bytom
Stomil Olsztyn – Sandecja Nowy Sącz
KKS 1925 Kalisz – Hutnik Kraków

Kolejka 11 – 30 września/1 października 2023

Hutnik Kraków – Chojniczanka Chojnice
Sandecja Nowy Sącz – KKS 1925 Kalisz
Polonia Bytom – Stomil Olsztyn
Olimpia Elbląg – Stal Stalowa Wola
Lech II Poznań – ŁKS II Łódź
Kotwica Kołobrzeg – Wisła Puławy
Olimpia Grudziądz – Pogoń Siedlce
Skra Częstochowa – GKS Jastrzębie
Radunia Stężyca – Zagłębie II Lubin

Kolejka 12 – 7/8 października 2023

Chojniczanka Chojnice – Zagłębie II Lubin
GKS Jastrzębie – Radunia Stężyca
Pogoń Siedlce – Skra Częstochowa
Wisła Puławy – Olimpia Grudziądz
ŁKS II Łódź – Kotwica Kołobrzeg
Stal Stalowa Wola – Lech II Poznań
Stomil Olsztyn – Olimpia Elbląg
KKS 1925 Kalisz – Polonia Bytom
Hutnik Kraków – Sandecja Nowy Sącz

Kolejka 13 – 14/15 października 2023

Sandecja Nowy Sącz – Chojniczanka Chojnice
Polonia Bytom – Hutnik Kraków
Olimpia Elbląg – KKS 1925 Kalisz
Lech II Poznań – Stomil Olsztyn
Kotwica Kołobrzeg – Stal Stalowa Wola
Olimpia Grudziądz – ŁKS II Łódź
Skra Częstochowa – Wisła Puławy
Radunia Stężyca – Pogoń Siedlce
Zagłębie II Lubin – GKS Jastrzębie

Kolejka 14 – 21/22 października 2023

Chojniczanka Chojnice – GKS Jastrzębie
Pogoń Siedlce – Zagłębie II Lubin
Wisła Puławy – Radunia Stężyca
ŁKS II Łódź – Skra Częstochowa
Stal Stalowa Wola – Olimpia Grudziądz
Stomil Olsztyn – Kotwica Kołobrzeg
KKS 1925 Kalisz – Lech II Poznań
Hutnik Kraków – Olimpia Elbląg
Sandecja Nowy Sącz – Polonia Bytom

Kolejka 15 – 28/29 października 2023

Polonia Bytom – Chojniczanka Chojnice
Olimpia Elbląg – Sandecja Nowy Sącz
Lech II Poznań – Hutnik Kraków
Kotwica Kołobrzeg – KKS 1925 Kalisz
Olimpia Grudziądz – Stomil Olsztyn
Skra Częstochowa – Stal Stalowa Wola
Radunia Stężyca – ŁKS II Łódź
Zagłębie II Lubin – Wisła Puławy
GKS Jastrzębie – Pogoń Siedlce

Kolejka 16 – 4/5 listopada 2023

Chojniczanka Chojnice – Pogoń Siedlce
Wisła Puławy – GKS Jastrzębie
ŁKS II Łódź – Zagłębie II Lubin
Stal Stalowa Wola – Radunia Stężyca
Stomil Olsztyn – Skra Częstochowa
KKS 1925 Kalisz – Olimpia Grudziądz
Hutnik Kraków – Kotwica Kołobrzeg
Sandecja Nowy Sącz – Lech II Poznań
Polonia Bytom – Olimpia Elbląg

Kolejka 17 – 11/12 listopada 2023

Olimpia Elbląg – Chojniczanka Chojnice
Lech II Poznań – Polonia Bytom
Kotwica Kołobrzeg – Sandecja Nowy Sącz
Olimpia Grudziądz – Hutnik Kraków
Skra Częstochowa – KKS 1925 Kalisz
Radunia Stężyca – Stomil Olsztyn
Zagłębie II Lubin – Stal Stalowa Wola
GKS Jastrzębie – ŁKS II Łódź
Pogoń Siedlce – Wisła Puławy

Kolejka 18 – 18/19 listopada 2023

Chojniczanka Chojnice – Wisła Puławy
ŁKS II Łódź – Pogoń Siedlce
Stal Stalowa Wola – GKS Jastrzębie
Zagłębie II Lubin – Stomil Olsztyn
Radunia Stężyca – KKS 1925 Kalisz
Skra Częstochowa – Hutnik Kraków
Sandecja Nowy Sącz – Olimpia Grudziądz
Polonia Bytom – Kotwica Kołobrzeg
Lech II Poznań – Olimpia Elbląg

Kolejka 19 – 25/26 listopada 2023

Lech II Poznań – Chojniczanka Chojnice
Olimpia Elbląg – Kotwica Kołobrzeg
Polonia Bytom – Olimpia Grudziądz
Sandecja Nowy Sącz – Skra Częstochowa
Hutnik Kraków – Radunia Stężyca
KKS 1925 Kalisz – Zagłębie II Lubin
Stomil Olsztyn – GKS Jastrzębie
Stal Stalowa Wola – Pogoń Siedlce
ŁKS II Łódź – Wisła Puławy

Kolejka 20 – 2/3 grudnia 2023

Chojniczanka Chojnice – ŁKS II Łódź
Wisła Puławy – Stal Stalowa Wola
Pogoń Siedlce – Stomil Olsztyn
GKS Jastrzębie – KKS 1925 Kalisz
Zagłębie II Lubin – Hutnik Kraków
Radunia Stężyca – Sandecja Nowy Sącz
Skra Częstochowa – Polonia Bytom
Olimpia Grudziądz – Olimpia Elbląg
Kotwica Kołobrzeg – Lech II Poznań

Wiosna 2024:

Kolejka 21 – 24/25 lutego 2024

Kotwica Kołobrzeg – Chojniczanka Chojnice
Lech II Poznań – Olimpia Grudziądz
Olimpia Elbląg – Skra Częstochowa
Polonia Bytom – Radunia Stężyca
Sandecja Nowy Sącz – Zagłębie II Lubin
Hutnik Kraków – GKS Jastrzębie
KKS 1925 Kalisz – Pogoń Siedlce
Stomil Olsztyn – Wisła Puławy
Stal Stalowa Wola – ŁKS II Łódź

Kolejka 22 – 2/3 marca 2024

Chojniczanka Chojnice – Stal Stalowa Wola
ŁKS II Łódź – Stomil Olsztyn
Wisła Puławy – KKS 1925 Kalisz
Pogoń Siedlce – Hutnik Kraków
GKS Jastrzębie – Sandecja Nowy Sącz
Zagłębie II Lubin – Polonia Bytom
Radunia Stężyca – Olimpia Elbląg
Skra Częstochowa – Lech II Poznań
Olimpia Grudziądz – Kotwica Kołobrzeg

Kolejka 23 – 9/10 marca 2024

Olimpia Grudziądz – Chojniczanka Chojnice
Kotwica Kołobrzeg – Skra Częstochowa
Lech II Poznań – Radunia Stężyca
Olimpia Elbląg – Zagłębie II Lubin
Polonia Bytom – GKS Jastrzębie
Sandecja Nowy Sącz – Pogoń Siedlce
Hutnik Kraków – Wisła Puławy
KKS 1925 Kalisz – ŁKS II Łódź
Stomil Olsztyn – Stal Stalowa Wola

Kolejka 24 – 16/17 marca 2024

Chojniczanka Chojnice – Stomil Olsztyn
Stal Stalowa Wola – KKS 1925 Kalisz
ŁKS II Łódź – Hutnik Kraków
Wisła Puławy – Sandecja Nowy Sącz
Pogoń Siedlce – Polonia Bytom
GKS Jastrzębie  – Olimpia Elbląg
Zagłębie II Lubin – Lech II Poznań
Radunia Stężyca – Kotwica Kołobrzeg
Skra Częstochowa – Olimpia Grudziądz

Kolejka 25 – 23/24 marca 2024

Skra Częstochowa – Chojniczanka Chojnice
Olimpia Grudziądz – Radunia Stężyca
Kotwica Kołobrzeg – Zagłębie II Lubin
Lech II Poznań – GKS Jastrzębie
Olimpia Elbląg – Pogoń Siedlce
Polonia Bytom – Wisła Puławy
Sandecja Nowy Sącz – ŁKS II Łódź
Hutnik Kraków – Stal Stalowa Wola
KKS 1925 Kalisz – Stomil Olsztyn

Kolejka 26 – 30 marca 2024

Chojniczanka Chojnice – KKS 1925 Kalisz
Stomil Olsztyn – Hutnik Kraków
Stal Stalowa Wola – Sandecja Nowy Sącz
ŁKS II Łódź – Polonia Bytom
Wisła Puławy – Olimpia Elbląg
Pogoń Siedlce – Lech II Poznań
GKS Jastrzębie – Kotwica Kołobrzeg
Zagłębie II Lubin – Olimpia Grudziądz
Radunia Stężyca – Skra Częstochowa

Kolejka 27 – 6/7 kwietnia 2024

Radunia Stężyca – Chojniczanka Chojnice
Skra Częstochowa – Zagłębie II Lubin
Olimpia Grudziądz – GKS Jastrzębie
Kotwica Kołobrzeg – Pogoń Siedlce
Lech II Poznań – Wisła Puławy
Olimpia Elbląg – ŁKS II Łódź
Polonia Bytom – Stal Stalowa Wola
Sandecja Nowy Sącz – Stomil Olsztyn
Hutnik Kraków – KKS 1925 Kalisz

Kolejka 28 – 13/14 kwietnia 2024

Chojniczanka Chojnice – Hutnik Kraków
KKS 1925 Kalisz – Sandecja Nowy Sącz
Stomil Olsztyn – Polonia Bytom
Stal Stalowa Wola – Olimpia Elbląg
ŁKS II Łódź – Lech II Poznań
Wisła Puławy – Kotwica Kołobrzeg
Pogoń Siedlce – Olimpia Grudziądz
GKS Jastrzębie – Skra Częstochowa
Zagłębie II Lubin – Radunia Stężyca

Kolejka 29 – 20/21 kwietnia 2024

Zagłębie II Lubin – Chojniczanka Chojnice
Radunia Stężyca – GKS Jastrzębie 
Skra Częstochowa – Pogoń Siedlce
Olimpia Grudziądz – Wisła Puławy
Kotwica Kołobrzeg – ŁKS II Łódź
Lech II Poznań – Stal Stalowa Wola
Olimpia Elbląg – Stomil Olsztyn
Polonia Bytom – KKS 1925 Kalisz
Sandecja Nowy Sącz – Hutnik Kraków

Kolejka 30 – 27/28 kwietnia 2024

Chojniczanka Chojnice – Sandecja Nowy Sącz
Hutnik Kraków – Polonia Bytom
KKS 1925 Kalisz – Olimpia Elbląg
Stomil Olsztyn – Lech II Poznań
Stal Stalowa Wola – Kotwica Kołobrzeg
ŁKS II Łódź – Olimpia Grudziądz
Wisła Puławy – Skra Częstochowa
Pogoń Siedlce – Radunia Stężyca
GKS Jastrzębie – Zagłębie II Lubin

Kolejka 31 – 4/5 maja 2024

GKS Jastrzębie – Chojniczanka Chojnice
Zagłębie II Lubin – Pogoń Siedlce
Radunia Stężyca – Wisła Puławy
Skra Częstochowa – ŁKS II Łódź
Olimpia Grudziądz – Stal Stalowa Wola
Kotwica Kołobrzeg – Stomil Olsztyn
Lech II Poznań – KKS 1925 Kalisz
Olimpia Elbląg – Hutnik Kraków
Polonia Bytom – Sandecja Nowy Sącz

Kolejka 32 – 11/12 maja 2024

Chojniczanka Chojnice – Polonia Bytom
Sandecja Nowy Sącz – Olimpia Elbląg
Hutnik Kraków – Lech II Poznań
KKS 1925 Kalisz – Kotwica Kołobrzeg
Stomil Olsztyn – Olimpia Grudziądz
Stal Stalowa Wola – Skra Częstochowa
ŁKS II Łódź – Radunia Stężyca
Wisła Puławy – Zagłębie II Lubin
Pogoń Siedlce – GKS Jastrzębie

Kolejka 33 – 18/19 maja 2024

Pogoń Siedlce – Chojniczanka Chojnice
GKS Jastrzębie – Wisła Puławy
Zagłębie II Lubin – ŁKS II Łódź
Radunia Stężyca – Stal Stalowa Wola
Skra Częstochowa – Stomil Olsztyn
Olimpia Grudziądz – KKS 1925 Kalisz
Kotwica Kołobrzeg – Hutnik Kraków
Lech II Poznań – Sandecja Nowy Sącz
Olimpia Elbląg – Polonia Bytom

Kolejka 34 – 25/26 maja 2024

Chojniczanka Chojnice – Olimpia Elbląg
Polonia Bytom – Lech II Poznań
Sandecja Nowy Sącz – Kotwica Kołobrzeg
Hutnik Kraków – Olimpia Grudziądz
KKS 1925 Kalisz – Skra Częstochowa
Stomil Olsztyn – Radunia Stężyca
Stal Stalowa Wola – Zagłębie II Lubin
ŁKS II Łódź – GKS Jastrzębie
Wisła Puławy – Pogoń Siedlce

kwiecień 2024
P W Ś C P S N
     
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930