Drużyna rezerw

 Radunia II Stężyca – klasa okręgowa, gr. II Gdańsk

Trener: Dawid KLAWIKOWSKI

L.P Imię i Nazwisko Data urodzenia Pozycja
1 Bartosz Urban 2004-12-31 Bramkarz
2 Jakub Taraszkiewicz 2004-03-25 Bramkarz
3 Damian Gębiś 1998-03-18 Obrońca
4 Dawid Ziegert 1995-02-03 Obrońca
5 Kacper Górak 2001-04-04 Obrońca
6 Karol Akerman 1991-09-17 Obrońca
7 Fabian Kropidłowski 2003-06-11 Obrońca
8 Filip Kerlin 1996-04-10 Obrońca
9 Oskar Burzyński 2004-03-15 Obrońca
10 Dominik Kulwikowski 1994-03-24 Obrońca
11 Adrian Rajski 2004-10-18 Obrońca/pomocnik
12 Filp Pawłowski 2004-08-26 Pomocnik
13 Jan Furman 2004-11-11 Pomocnik
14 Mateusz Juński 2003-02-10 Pomocnik
15 Jakub Litwin 2003-11-30 Pomocnik
16 Christian Domaschke 1992-01-06 Pomocnik
17 Rafał Prądziński 1995-05-25 Pomocnik
18 Maciej Stencel 1998-04-04 Pomocnik
19 Kacper Bąkowski 2003-01-30 Pomocnik
20 Adam Płotka 2005-01-09 Pomocnik
21 Gabriel Hirsz 2001-07-30 Pomocnik
22 Mosz Sebastian 2000-09-29 Pomocnik
23 Jakub Kafarski 2002-02-21 Napastnik
24 Mateusz Markowski 2003-09-03 Napastnik
25 Krzysztof Cichosz 1992-01-04 Napastnik
26 Jędrzej Głowiński 2003-02-24 Napastnik
27 Ariel Lubiński Napastnik

Wyniki:

  1. Pomezania Malbork – Radunia II 3:0
  2. Radunia II – Wisła Korzeniewo 6:0
  3. Wisła Tczew – Radunia II 0:4 (wo)
  4. Radunia II – Styna Godziszewo 4:1
  5. błękitni Stare Pole – Radunia II 1:0
  6. Radunia II – Orzeł Subkowy 2:4
  7. Meteor Pinczyn – Radunia II 0:1
  8. Radunia II – Żuławy Nowy Dwór Gd. 3:2
  9. Gwiazda Karsin – Radunia II 1:0
  10. Radunia II – Beniaminek Starogard Gd. 1:1
  11. Wietcisa Skarszewy – Radunia II 4:2
  12. Olimpia Sztum – Radunia II 1:4
  13. Radunia II – Victoria Kaliska 2:1
  14. Spójnia Sadlinki – Radunia II 1:5
  15. Radunia II – Tęcza Brusy 1:1
  16. Kolejarz Chojnice – Radunia II 4:2
  17. Powiśle Dzierzgoń – Radunia II 5:0

Tabela po rundzie jesiennej: (za pomorskifutbol.pl)

M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Pomezania Malbork 17 49 16 1 0 63:6
2. Powiśle Dzierzgoń 17 41 13 2 2 48:15
3. Wietcisa Skarszewy 17 35 11 2 4 43:27
4. Kolejarz Chojnice 17 33 11 0 6 34:22
5. Wisła Korzeniewo 17 29 9 2 6 42:48
6. Żuławy Nowy Dwór Gd 17 27 8 3 6 42:26 1 3 1 0 0 3 – 1
7. Gwiazda Karsin 17 27 9 0 8 32:28 1 0 0 0 1 1 – 3
8. Radunia II Stężyca 17 26 8 2 7 37:30
9. Orzeł Subkowy 17 23 7 2 8 31:35
10. Wisła Tczew 17 22 7 1 9 28:42 1 3 1 0 0 4 – 3
11. Błękitni Stare Pole 17 22 6 4 7 32:31 1 0 0 0 1 3 – 4
12. Meteor Pinczyn 17 20 6 2 9 32:33
13. Beniaminek 03 Starogard Gd. 17 19 5 4 8 28:25
14. Styna Godziszewo 17 18 4 6 7 27:42
15. Tęcza Brusy 17 17 5 2 10 32:40
16. Spójnia Sadlinki 17 16 5 1 11 23:58
17. Olimpia Sztum 17 14 4 2 11 26:51
18. Victoria Kaliska 17 2 0 2 15 20:61

sponsorzy

sponsor


Partner


Partner techniczny


Partner medialny