Kacper Pietrak z profesjonalnym kontraktem

Swój pierwszy zawodowy kontrakt z Radunią podpisał Kacper Pietrak. Urodzony 25 marca 2008 roku piłkarz uczęszcza do 1. klasy LO, w ramach naszego SMS-u Stężyca. Prawoskrzydłowy aktualnie jest zawodnikiem w juniorze młodszym B1, występującym w lidze wojewódzkiej. Podopieczni trenera Mateusza Michniewicza po rundzie jesiennej są liderami tabeli, a Kacper należy do wyróżniających się graczy w tym zespole.

Po rekomendacji działu skautingu, młodzieżowiec został rok temu pozyskany przez nasz klub ze Sparty Sycewice. Pietrak ma już na koncie powołanie na zgrupowanie selekcyjne kadry U-15 trenera Dariusza Gęsiora, które odbyło się pod koniec października ubiegłego roku w Łodzi.

Kacper Pietrak to kolejny młody piłkarz z SMS-u Stężyca, po: Nikodemie Potracu, Adamie Płotce, Adrianie Rajskim, Wojciechu Jakubiku, Filipie Lipce, Kacprze Lejku i Janie Furmanie, który związał się z klubem zawodowym kontraktem. Brawo Kacper gratulujemy i życzymy rozwinięcia żagli na pokładzie Raduni i szybkiego debiutu w “Kanarkowych” barwach.

  

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *