Porażka w drugim sparingu

W meczu sparingowym nr 2 przegrywamy w stolicy Warmii ze Stomilem Olsztyn 0:2. Gospodarze strzelili po jednym golu w każdej części gry. Najpierw już w 9. minucie Kacpra Czajkowskiego bezpośrednio z… rzutu rożnego zaskoczył Brazylijczyk Joao Criciuma, a w II połowie strzałem przy słupku Kacpra Tułowieckiego pokonał na kwadrans przed końcem Marek Niewiadomski, po asyście… Bartka Kuźniarskiego, który podobnie jak Paweł Flis, jest testowany w Stomilu.

25 czerwca 2022, godz. 12:00 – Olsztyn

Stomil Olsztyn – Radunia Stężyca 2:0 (1:0)
1:0 – Joao Criciuma 9 min.
2:0 – Marek Niewiadomski 75 min.

Stomil Olsztyn: 12. Jakub Kanclerz (46, 1. Maksymilian Ciołek) – 55. Szymon Dowgiałło (46, 4. Igor Kośmicki), 33. Jakub Tecław (46, 55. Mateusz Jarzynka), 22. Maciej Kotarba (46, 70. Hubert Kaptur) – 13. Nikodem Siudak (46, 87. Paweł Flis), 14. Hubert Krawczun (46, 37. Patryk Poręba; 85, 63. Bartosz Kuźniarski), 10. Karol Żwir (46, 52. Hubert Radzki), 94. Damian Winiarski (46, 63. Bartosz Kuźniarski; 79, 3. Mateusz Jońca) – 11. Piotr Kurbiel (46, 98. Yūdai Shinonaga), 70. Filip Wójcik (46, 97. Jakub Mysiorski), 7. Joao Criciuma (46, 8. Marek Niewiadomski).

Radunia Stężyca: Kacper Czajkowski – Dmytro Bashlai, Tomasz Dejewski, Maciej Orłowski – zawodnik testowany, Andrzej Kaszuba, Jakub Letniowski, Wojciech Łuczak, Radosław Stępień, zawodnik testowany – Janusz Surdykowski. W II połowie grali także: Kacper Tułowiecki, Filip Lipka, Ryszard Sumiński, Szymon Nowicki, Bartosz Zieliński, Gracjan Grot oraz Patryk Pytlewski.