Zakończenie udanego sezonu i pierwsze decyzje kadrowe

W ubiegłym tygodniu, minimalnie przegranym barażem z Ruchem, zakończyliśmy niezwykle udane dla nas rozgrywki 2021/22. Na 40-lecie klubu Radunia, osiągnęliśmy historyczny sukces, nie tylko utrzymując się na szczeblu centralnym, ale w dodatku awansując do baraży.

W piątek (27.05) odbyło się wspólne zakończenie i podsumowanie ostatniego sezonu. Od poniedziałku (30.05) piłkarze przebywają już na krótkich urlopach, które zakończą 13 czerwca, kiedy to zespół spotka się po raz pierwszy w klubie, aby przejść badania medyczne i motoryczne przed startem kolejnego sezonu eWinner 2. Ligi.

Całość przygotowań do sezonu 2022/23 odbędzie się na obiektach klubowych. Listę i terminy sparingpartnerów podamy w późniejszym terminie, gdyż trwają jeszcze końcowe ustalenia. Tymczasem sztab szkoleniowy pod wodzą trenera Sebastiana Letniowskiego, po analizie i rozmowach indywidualnych zdecydował, że niektórym zawodnikom nie zostaną przedłużone umowy wygasające z dniem 30 czerwca br.

W gronie piłkarzy odchodzących z naszego klubu znaleźli się: Paweł Flis, Jan Kopania, Bartosz Kuźniarski, Kuba Lizakowski, Michał Miller, Sebastian Murawski, Dawid Retlewski, Damian Szuprytowski, Przemysław Szur oraz Jakub Witek, któremu skończyło się wypożyczenie z macierzystej Wisły Płock.

Wszystkim piłkarzom dziękujemy bardzo za grę w zielono-żółto-niebieskich barwach stężyckich Kanarków. Dziękujemy za przeżyte wspólnie emocje sportowe: piękne akcje, bramki i asysty.  Jednocześnie życzymy Wam powodzenia w dalszej karierze sportowej i do zobaczenia wkrótce na piłkarskim szlaku.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *